Logowanie

Wyszukiwarka

 

Niektórzy uważają, że moda jest przemijająca i nie ma co się nią kierować. Zależy to przede wszystkim od tematu, który jest poruszany. W przypadku wyposażania wnętrz mody rzeczywiście ewoluują, ale znacznie wolniej niż inne kwestie, takie jak chociażby ubrania. Dzięki temu możemy spokojnie postawić w swoim mieszkaniu na modne artykuły wyposażenia – meble, kolory czy dodatki.

Jeśli jesteś teraz na etapie szukania inspiracji do stworzenia ciekawej aranżacji pokoju czy domu – zapoznaj się z poniższym tekstem! Zawarliśmy w nim ostatnie trendy wnętrzarskie, dzięki którym będziesz mógł stworzyć aranżację, która spełni Twoje oczekiwania i z pewnością przypadnie do gustu Twoim gościom!

To, co najbardziej rzuca się w oczy podczas oglądania najmodniejszych elementów wyposażenia domu, jest ich wyjątkowa funkcjonalność. Królują meble z wieloma półkami czy szufladami – szafki, komody czy stoliki kawowe. Dzięki temu ograniczymy liczbę przedmiotów, które muszą stać na widoku, ponieważ nie ma na nie miejsca. Otrzymamy za to więcej powierzchni na ciekawe dodatki czy stylowe dekoracje.

Kolejnym trendem w tworzeniu aranżacji mieszkania jest niejednolita faktura poszczególnych sprzętów i dodatków – kanapy, krzeseł, narożników czy foteli. Mebel tapicerowany w jodełkę czy pasy świetnie skomponuje się z dodatkami w jednolitym kolorze – szczególnie popularne są zdecydowane odcienie czerwieni oraz zieleni. W nowoczesnych wnętrzach dobrze będą wyglądać także połączenia kontrastowych kolorów.

Warto wspomnieć także o tym, że oprócz najważniejszych mebli, takich jak chociażby kanapa, stół czy szafki, niezwykle ważne są także odpowiednio dobrane dodatki. W zależności od upodobań mogą one być funkcjonalne lub stanowić jedynie dekorację. Dobrze jednak, aby dodatki wybierane do Twojego mieszkania łączyły w sobie oba powyższe czynniki. Na rynku bowiem znaleźć można tak szeroki wybór artykułów wyposażenia wnętrz, że bez trudu dostosujesz je do własnych preferencji.

Kiedy planujesz aranżację do swojego domu, kieruj się nie tylko aktualnymi trendami – w końcu wystrój wnętrza powinien podobać się przede wszystkim Tobie! Postaraj się więc połączyć modne meble, dostępne w sklepach ze swoimi upodobaniami!

reward
Polub nasz profil na Facebooku Otrzymasz 3% rabatu na zakupy
reward
Polub nasz profil na Facebooku Otrzymasz 3% rabatu na zakupy
Projekt i wykonanie Fastlan.pl
Matkam Meble Top