Logowanie

Wyszukiwarka

 

Nie ulega wątpliwości, że jednym z pomieszczeń wymagających szczególnego zaangażowania podczas tworzenia aranżacji jest pokój dziecięcy. Powinien być on funkcjonalny, posiadać odpowiednią ilość miejsca na zabawki i wszystkie niezbędne sprzęty, a jednocześnie podobać się maluchowi. Na pierwszy rzut oka trudno połączyć te cechy, jednak dzięki naszym wskazówkom stanie się to nieco łatwiejsze.

Po pierwsze - Projekt
Kiedy stajesz przed zadaniem stworzenia aranżacji dla swojej pociechy, powinieneś zastanowić się nad najważniejszymi elementami wystroju pokoju. Świetnym sposobem jest narysowanie zrzutu pokoju w pewnej skali i wstępne ustalenie, gdzie postawisz łóżeczko, szafki, biurko, pudła na zabawki czy inne sprzęty.

Będzie to oczywiście bardzo ogólny plan, jednak pozwoli choć trochę określić oczekiwania i poszukiwane elementy. Być może zdecydujesz się wybrać meble na zamówienie, zamiast tych dostępnych w sklepach?

Po drugie - Poszukiwania
Kiedy już mniej więcej wiesz, co znajdzie się w pokoju Twojego dziecka, przychodzi czas na wędrówki po sklepach – zarówno tych stacjonarnych, jak i internetowych. Z pewnością zobaczyć tam można setki różnych wzorów łóżeczek, biurek czy atrakcyjnych i kolorowych elementów dekoracyjnych.

Mimo że zajmuje to trochę czasu, polecamy najpierw przejrzeć oferty wielu sklepów, a dopiero potem zdecydować się na konkretny produkt. Jeśli bowiem od razu kupimy rzecz, która nam się spodoba, być może za jakiś czas znajdziemy ładniejszą lub atrakcyjniejszą cenowo i będziemy tego żałować.

Po trzecie - Zakupy
Kiedy już zapoznałeś się z asortymentem poszczególnych firm, przychodzi czas na zakupy, a następnie umieszczenie mebli w pokoju Twojej pociechy.

Do przygotowywania aranżacji do pokoju dziecięcego warto zaangażować własną pociechę. W końcu to ona będzie mieszkać w danym pomieszczeniu i wybierze produkty, które najbardziej przypadną jej do gustu. Dodatkowo maluch z pewnością będzie czuł się szanowany i ważny, że może podjąć tak ważną decyzję – to świetny sposób na uczenie go dokonywania rozsądnych wyborów.

reward
Polub nasz profil na Facebooku Otrzymasz 3% rabatu na zakupy
reward
Polub nasz profil na Facebooku Otrzymasz 3% rabatu na zakupy
Projekt i wykonanie Fastlan.pl
Matkam Meble Top