Materace

Czy zdajesz sobie sprawę, że aż 1/3 część życia spędzasz na spaniu? To jednak naturalne i konieczne dla prawidłowego funkcjonowania. Jednak, aby był to dobry sen, nie wystarczy tylko ładne łóżko, potrzebny jest także materac i najlepiej jeśli będzie on dopasowany do Twoich potrzeb. Dlatego też stworzyliśmy dział „Materace”, gdzie znajdziesz szeroki wachlarz ich rodzajów i rozmiarów, a przy ich wyborze chętnie służymy swoją wiedzą i doświadczeniem. W ofercie znajdziesz materace: kieszeniowe, workowe, ze sprężynami np. typu bonell, o różnej twardości i różnych strefach podparcia. Czy zdajesz sobie sprawę, że w ciągu jednej nocy Twoje ciało zmienia kilkadziesiąt razy pozycję, że w ciągu jednego miesiąca aż dwa razy Twoja skóra ulega zmianie? Nie zapomnij, że śpiąc pocisz się, zatem to idealne środowisko dla rozwoju roztoczy, różnych bakterii, a także alergenów. Dlatego też przy wyborze materacy do naszej oferty szczególnie zwracamy uwagę na jakość ich wykonania oraz rodzaje użytych materiałów. Możemy zapewnić Cię, iż w naszej ofercie znajdziesz materac idealnie spełniający Twoje oczekiwania. Taki, który zapewni Ci odpowiednią sprężystość, należytą cyrkulację powietrza, a także prawidłowe ułożenie ciała w trakcie odpoczynku i snu. Materace znajdujące się w naszej ofercie to także gwarancja zakupu materaca o właściwościach antybakteryjnych i antygrzybicznych, czyli idealne rozwiązanie dla alergików i dzieci. Naszą ofertę podzieliliśmy na poszczególne rozmiary, a każdy materac został przez nas dokładnie opisany pod względem składu i jego zalet.

Podkategorie

 • Materace 90x200
 • Materace 120x200

  Nasza firma zawsze zwraca szczególną uwagę na to, aby zaproponować klientom kompleksowe rozwiązania, które będą funkcjonalne, estetyczne i dopasowane do potrzeb odbiorców. Dlatego też w naszej ofercie znalazły się unikalne materace 120x200, które przyczynią się do niezwykłej wygody podczas snu oraz odpowiedniego podparcia dla kręgosłupa.

  Proponujemy warianty kieszeniowe oraz woreczkowe. Są one wykonane z wielu niewielkich sprężyn, schowanych w specjalnych kieszonkach z tkaniny. Dodatkowo obudowane są specjalną pianką, która jeszcze bardziej zwiększa komfort użytkowania.

  Kilka dostępnych twardości sprawia, że bez problemu znajdziesz odpowiadający Ci materac.

 • Materace 140x200
 • Materace 160x200

  Niezależnie od rodzaju łóżka jego najważniejszych elementem jest odpowiednio dobrany materac. To właśnie on zapewni spokojny, zdrowy sen, a także wsparcie dla kręgosłupa. Zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych potrzeb naszych klientów, dlatego zadbaliśmy o to, by w asortymencie naszego sklepu znalazły się materace różnego typu.

  W zależności od indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań możesz znaleźć u nas modele piankowe, lateksowe, bonelowe, kieszonkowe, sprężynowe i nie tylko. Wśród nich znajdziesz także produkty antyalergiczne oraz zapewniające doskonałą cyrkulację powietrza oraz delikatny masaż ciała, co zminimalizuje m.in. ryzyko powstania odleżyn.

 • Materace 180x200
 • Materace piankowe

  Materace piankowe charakteryzują się wysokim poziomem elastyczności, co ułatwia dobre dopasowanie się do kształtów ludzkiego ciała. Materace piankowe mogą składać się z jednego rodzaju pianki lub z połączenia różnych jej gatunków (pianki: termoelastyczne, wysokoelastyczne, komfortowe). Na komfort materaca piankowego wpływa również jego gęstość oraz grubość. Odpowiednie nacinanie i profilowanie pianki dodatkowo poprawia jego walory. Materace piankowe cechują się niewielką wagą, co znacznie ułatwia ich użytkowanie i transportowanie.

 • Materace lateksowe

  Materace lateksowe należą do grupy materaców piankowych. Pianka lateksowa wykonana jest z mieszanek kauczuku naturalnego i syntetycznego. Dodatkowo lateks ma właściwości antyalergiczne, ogranicza rozwój bakterii i drobnoustrojów, nie gromadzi kurzu, co sprawi, że jest świetnym rozwiązaniem dla alergików. Materace lateksowe cechuję bardzo dobra elastyczność oraz trwałość, dzięki czemu idealnie dopasowują się do ciała użytkownika.

 • Materace kieszeniowe

  Materace kieszeniowe opierają się na konstrukcji wkładu, w którym każda sprężyna jest umieszczona w oddzielnej kieszonce, dzięki takiej budowie sprężyny pracują niezależnie od siebie. Materace kieszeniowe wielostrefowe mają siedem zróżnicowanych stref twardości. Strefy twardości zapewniają dokładniejsze dopasowanie materaca do kształtu ciała, staranniej podpierając te partie, które wywierają największy nacisk. W zależności od modelu stosowane są w nich sprężyny o różnej średnicy: im mniejsza jest średnica sprężyn, tym ich ilość w materacu jest większa, a co za tym idzie – dają lepsze podparcie ciała i większy komfort snu.

 • Materace bonelowe

  Budowa materacy bonelowych oparta jest na tradycyjnej sprężynie, stosowanej w materacach od wielu lat. Sprężyna cechuje się wytrzymałością i odpornością na duże obciążenia. Materace bonelowe charakteryzuje duża elastyczność oraz progresywna twardość, dzięki czemu są one odpowiednie zarówno dla osób o małej, jak i dużej wadze.

 • Materace dziecięce i...

  Materace dziecięce i młodzieżowe przeznaczone są dla młodszych członków rodziny. W trosce o zdrowie i higienę, wszystkie materace posiadają antyalergiczne pokrowce, które można zdjąć i wyprać. Certyfikowane surowce użyte do ich produkcji są najwyższej jakości, co gwarantuję trwałość, wygodę i bezpieczeństwo dzieci.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 31 elementów