Materace

Czy zdajesz sobie sprawę, że aż 1/3 część życia spędzasz na spaniu? To jednak naturalne i konieczne dla prawidłowego funkcjonowania. Jednak, aby był to dobry sen, nie wystarczy tylko ładne łóżko, potrzebny jest także materac i najlepiej jeśli będzie on dopasowany do Twoich potrzeb. Dlatego też stworzyliśmy dział „Materace”, gdzie znajdziesz szeroki wachlarz ich rodzajów i rozmiarów, a przy ich wyborze chętnie służymy swoją wiedzą i doświadczeniem. W ofercie znajdziesz materace: kieszeniowe, workowe, ze sprężynami np. typu bonell, o różnej twardości i różnych strefach podparcia. Czy zdajesz sobie sprawę, że w ciągu jednej nocy Twoje ciało zmienia kilkadziesiąt razy pozycję, że w ciągu jednego miesiąca aż dwa razy Twoja skóra ulega zmianie? Nie zapomnij, że śpiąc pocisz się, zatem to idealne środowisko dla rozwoju roztoczy, różnych bakterii, a także alergenów. Dlatego też przy wyborze materacy do naszej oferty szczególnie zwracamy uwagę na jakość ich wykonania oraz rodzaje użytych materiałów. Możemy zapewnić Cię, iż w naszej ofercie znajdziesz materac idealnie spełniający Twoje oczekiwania. Taki, który zapewni Ci odpowiednią sprężystość, należytą cyrkulację powietrza, a także prawidłowe ułożenie ciała w trakcie odpoczynku i snu. Materace znajdujące się w naszej ofercie to także gwarancja zakupu materaca o właściwościach antybakteryjnych i antygrzybicznych, czyli idealne rozwiązanie dla alergików i dzieci. Naszą ofertę podzieliliśmy na poszczególne rozmiary, a każdy materac został przez nas dokładnie opisany pod względem składu i jego zalet.

Podkategorie

 • Materace 160x200

  Niezależnie od rodzaju łóżka jego najważniejszych elementem jest odpowiednio dobrany materac. To właśnie on zapewni spokojny, zdrowy sen, a także wsparcie dla kręgosłupa. Zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych potrzeb naszych klientów, dlatego zadbaliśmy o to, by w asortymencie naszego sklepu znalazły się materace różnego typu.

  W zależności od indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań możesz znaleźć u nas modele piankowe, lateksowe, bonelowe, kieszonkowe, sprężynowe i nie tylko. Wśród nich znajdziesz także produkty antyalergiczne oraz zapewniające doskonałą cyrkulację powietrza oraz delikatny masaż ciała, co zminimalizuje m.in. ryzyko powstania odleżyn.

 • Materace 140x200
 • Materace 180x200
 • Materace 90x200
 • Materace 100x200
 • Materace 120x200

  Nasza firma zawsze zwraca szczególną uwagę na to, aby zaproponować klientom kompleksowe rozwiązania, które będą funkcjonalne, estetyczne i dopasowane do potrzeb odbiorców. Dlatego też w naszej ofercie znalazły się unikalne materace 120x200, które przyczynią się do niezwykłej wygody podczas snu oraz odpowiedniego podparcia dla kręgosłupa.

  Proponujemy warianty kieszeniowe oraz woreczkowe. Są one wykonane z wielu niewielkich sprężyn, schowanych w specjalnych kieszonkach z tkaniny. Dodatkowo obudowane są specjalną pianką, która jeszcze bardziej zwiększa komfort użytkowania.

  Kilka dostępnych twardości sprawia, że bez problemu znajdziesz odpowiadający Ci materac.

 • Materace 80x200

  Nic tak nie regeneruje naszych sił jak zdrowy, odpowiednio długi sen. Na niego natomiast wpływa szereg czynników, takich jak chociażby otoczenie, hałas czy światło. Równie ważne jest odpowiednie dopasowanie materaca, aby nie był zbyt miękki ani twardy. Jeśli nie będzie on odpowiedni, to zamiast efektywnego wypoczynku będziemy wstawać niewypoczęci.

  W naszym sklepie polecamy wyjątkowe rozwiązania – materace woreczkowe w wymiarach 80x120. Stanowią one idealny wybór dla małych dzieci. Wyróżniają się bowiem świetną sprężystością, są miłe w dotyku i solidnie wykonane. Bez problemu będą służyć Twoim dzieciom przez długi czas!

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 147 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 147 elementów